Tu nájdeš aktuálnu ponuku kurzov naživo, video kurzov a konzultácií. Viac informácií získaš pri každom kurze.

Video kurzy

Slané oplátky

Kurz vhodný pre začiatočníkov.

Sladké trubičky

Kurz vhodný pre mierne pokročilých.

Sladké vianočné oplátky

Kurz vhodný pre
pokročilých.

Kurzy naživo

Celodenné a mini kurzy prezenčnou formou


TÉMA: Slané, sladké oplátky a/alebo trubičky

Povedali o kurze naživo

Ak sa človek chce venovať pečeniu oplátok, či už len tak doma, alebo na vyššej úrovni, odporúčam. Všetky nejasnosti odstránite, svoje pečenie oblátok doťuknete do bodky.

Zuzka

účastníčka kurzu

Ja som bol milo prekvapený. Oceňujem malé množstvo ľudí. Individuálne sa venovanie každému z nás. Za mňa super.

Roman

účastník kurzu

Kurz hodnotím na 100%, nakoľko som bola dnes úplný začiatočník, odchádzam z kurzu veľmi veľmi spokojná.

Magdaléna

účastníčka kurzu

Online konzultácia


Ak nemáš čas absolvovať kurz, ale potrebuješ pomôcť s oplátkami, môžeš využiť službu online konzultácie.

 

Povedali o konzultácii

Ďakujem veľmi pekne za konzultáciu, ktorú ste mi poskytli. Tým, že som rozmýšľala o tom, že začnem vyrábať oplátky, toto bol pre mňa veľmi dobrý štartér. Povedzme si rovno, v dnešnej dobe, kedy nedostanete nič zadarmo, bola pre mňa táto konzultácia, ako vianočný darček. Počas konzultácie som sa dozvedela zaujímavé veci, ktoré by som v začiatkoch bez Vašej konzultácie musela sama dohľadávať, resp. musela by som formou pokus omyl na to prísť sama (mám na mysli cesto). Počas konzultácie sme sa venovali hlavne tým otázkam, ktoré som pri objednávaní konzultácie zadávala, takže len do budúcna pre ďalšie uchádzačky/ov, je dobré vedieť a aj napísať pri objednávaní termínu konzultácie, o čom chcete rozprávať. Potom oveľa viac využijete ten čas konzultácie. Ku konzultácii nemám žiadne výhrady. Prístup a komunikácia p. Gálovej boli na veľmi vysokej úrovni a bola som s tým spokojná. Určite odporúčam.

Lenka

Skvelá komunikácia, užitočné rady... pani veľmi milá, ochotná pomôcť, poradiť... už sa teším na ďalšiu spoluprácu...

Petra

Chcela by som sa poďakovať pani Ivanke za veľmi profesionálny prístup počas nášho videohovoru, poradila mi a bola som veľmi spokojná, prajem jej veľa nových poslucháčov a hlavne držím palce, aby sa naše tradície posúvali na mladšie generácie. Zároveň chcem poďakovať za e-knihu, ešte raz ďakujem.

Marta

Akadémiu oplátkovania odporúčam, informácie sú jasné, stručné, prehľadné. Ivanka zodpovedala na každú položenú informáciu tak, aby aj laik tomu porozumel. Na konzultáciu bola pripravená. Individuálna konzultácia splnila všetky očakávania a vrelo ju odporúčam.

Danka